Hallitus 2022

Ounasvaaran Latu ry:n hallitus 2022

Tässä toimihenkilöt

Puheenjohtaja, sihteeri Aila Oikarainen, 040 5684 111
aila.oikarainen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, tiedottaja Outi Torvinen, 050 596 8839
torvinenouti@gmail.com

Jäsenet:
Aimo Jolanki, 040 768 3970
aimo.jolanki@gmail.com

Ulla Kuusniemi, 050 367 1715
ulla.kuusniemi@gmail.com

Kirsi Lantto, 040 861 4539
kirsilantto@gmail.com

Vesa Mattila, 040 571 3671
vesa.mattila@live.com

Taisto Oivo, 0400 393 293
taisto.oivo@gmail.com

Elina Vieno, 040 505 7262
vienoelina@gmail.com

Leif Wilenius, 050 326 9038
lgwilenius@gmail.com

Varajäsenet:
Antero Karvinen, 0400 152 547
antsu.karvinen@gmail.com

Raquel Kontio Serrano, 040-729 3619
r.kontio.s@gmail.com

Välinevuokrauksen vastaavat:
Kirsi Lantto, 040 861 4539
valinevuokraus@gmail.com
Varaukset ja välineiden luovutus

Eero Kukkonen, 040 968 0909
kukkonen.eero@gmail.com
Välineiden palautus ja huolto