Hallitus

Ounasvaaran Latu ry:n hallitus 2024

Ja muita toimihenkilöitä

Puheenjohtaja, Tarja Tenhunen, 040 272 761
tarja.tenhunen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, Kirsi Lantto, 040 861 4539
kirsilantto@gmail.com

Sihteeri ja tiedottaja, Leila Rautio, 040586 3516, leila.m.rautio@gmail.com

Jäsensihteeri Kirsi Lantto, 040 861 4539
kirsilantto@gmail.com

Jäsenet:
Ulla Kuusniemi, perheiden ja lasten toiminta, 050 367 1715
ulla.kuusniemi@gmail.com

Vesa Mattila, it-vastaava, 040 571 3671
vesa.mattila@live.com

Taisto Oivo, 0400 393 293
taisto.oivo@gmail.com

Leif Wilenius, geokätköily, 050 326 9038
lgwilenius@gmail.com

Hilla Pihajoki, 046 614 6545

Jarmo Valkeapää, 050 363 5601

Varajäsenet:
Pasi Nurmikumpu, vaellukset, 040 734 7394
nurmipas@gmail.com

Tiedottajat: Salla-Mari Koistinen, 040 762 8087, salliskoi@gmail.com
Outi Torvinen, 050 596 8839, torvinenouti@gmail.com

Välinevuokrauksen vastaavat:

Kirsi Lantto, 040 861 4539
valinevuokraus@gmail.com
Varaukset ja välineiden luovutus

Eero Kukkonen, 040 968 0909
kukkonen.eero@gmail.com
Välineiden palautus ja huolto