Luottamushenkilöt

Aimo Jolanki
Hallituksen/johtokunnan jäsen

aimo.jolanki@redu.fi
0407683970

Antero Karvinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lentopallovastaava

antsu.karvinen@gmail.com
0400152547 Säpikäsmutka 3 96440 , Rovaniemi

Eero Kukkonen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

kukkonen.eero@gmail.com
0409680909

Vesa Mattila
Hallituksen/johtokunnan jäsen

vesa.mattila@live.com
040 571 3671

Petri Muje
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

pmuje@hotmail.com
040 716 5346

Aila Oikarainen
Puheenjohtaja, Tiedottaja, www-sivuvastaava

aila.oikarainen@gmail.com
040-5684111

Eeva Oivo
Sihteeri, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

eeva.oivo@gmail.com
040 735 5869

Heikki Stöckell
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Maastopyöräilyvastaava


Leif Wilenius
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Geokätköilyvastaava

lgwilenius@gmail.com
0503269038